Mahalo Media

Działania SEO, PPC & Content Marketing'u

Co robimy

Działania SEO

Poznaj pełną listę naszych usług SEO. Stań się rozpoznawalny w Internecie.

SEO

Działania SEO (Search Engine Optimization) są czymś bez czego żadna strona nie pojawi się wysoko w wyszukiwarce. Dlatego są tak ważne dla każdej firmy, która chce pozyskać klientów i zwiększyć sprzedaż. Nie są to działania jednotorowe czy krótkofalowe, jest to całościowy proces. Co więcej nie da się nauczyć pozycjonowania na jednym kursie, gdyż SEO jest obecnie najszybciej rozwijającą się formą marketingu internetowego.

Jednak nie tylko działania SEO są długofalowe, ale przede wszystkim efekty tych działań. Dobrze wypozycjonowana strona “wskoczy” na pierwsze pozycje w Google i z pewnością długo się na nich utrzyma. Nasi specjaliści pomogą Twojej firmie osiągnąć najlepsze wyniki w wyszukiwarce, dotrzeć do jak największego grona odbiorców i zbudować silną markę.

Pełna oferta działań optymalizacyjnych:

 • audyty SEO,
 • audyty usability,
 • optymalizacja SEO,
 • link building,
 • SEO copywriting,
 • Search Engine Reputation Management,
 • usunięcie filtra

Audyt SEO

Każde działanie wymaga najpierw analizy. Tak też podchodzimy do naszych produktów. Aby rozpocząć proces pozycjonowania Twojej strony – tak jak lekarz przed operacją, tak i my – musimy najpierw przeprowadzić badanie, które pozwoli nam szczegółowo sprawdzić co jej dolega. Badanie to nazywane jest profesjonalnie audytem. Dzięki niemu uzyskamy informacje o obecnym stanie Twojej strony, sprawdzimy co należy zmienić, aby lepiej ją wypozycjonować, wskażemy elementy, które wymagają poprawy. Skupimy się zarówno na treści, jak i na linkowaniu oraz kwestiach technicznych. Nasz audyt jest tworzony indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki niemu otrzymasz specjalny dokument SEO, w którym szczegółowo opiszemy zmiany, jakie należy wprowadzić na Twojej stronie, abyś cieszył się wysokimi pozycjami w wyszukiwarce.

Content Marketing

Dobra strona to dobry kontent. Jeżeli nie będzie posiadała oryginalnych, a jednocześnie zgodnych z tematem i wartościowych treści nie ma co mówić o sukcesie. Aby dobrze wypozycjonować Twoją witrynę i zainteresować nią klientów należy skupić się właśnie na content marketingu. Jest to inaczej marketing treścią, który zajmuje się wszystkimi działaniami związanymi z tekstami na stronie.

Aby wzmocnić kontent nie wystarczy, a wręcz nie należy, wpisywać słów kluczowych gdzie popadnie. A takie sugestie słyszeliśmy nieraz od prowadzących zajęcia z SEO. Z nami nie musisz obawiać się o duplikat treści. Wszystkie teksty są pisane przez wyszkolony zespół copywriterów, którzy wyszukują niszowych fraz kluczowych. Korzystają też z algorytmów, które z pewnością uatrakcyjnią Twoją witrynę.

Kampanie PPC

- lista usług

Na czym polegają kampanie PPC

Kampanie PPC

Gdy masz już dobrą stronę, świetny kontent i wysokie miejsce w wyszukiwarce, ale marzy Ci się, aby znaleźć się w Google przed konkurencją, skorzystaj z kampanii PPC. To kampania reklamowa, której celem jest wypromowanie danego produktu. Dzięki niej zwiększysz swoją sprzedaż i zyskasz nowych klientów. Możemy stworzyć dla Ciebie taką kampanię. Dzięki specjalnym narzędziom, jakich używamy podczas kampanii PPC, Twój produkt – ze zdjęciem, nazwą i opisem – pojawi się na samej górze wyszukiwarki. Oczywiście skierujemy go do wybranej grupy docelowej.

Gwarantujemy duży zasięg, wysoki ruch i szybkie efekty. A co najważniejsze – Pay Per Click, czyli płacisz za kliknięcie, nie za emisję.

Konwersja w PPC

Wykupiłeś reklamę AdWords, ale nie widzisz efektów? Pomożemy Ci zmierzyć konwersję PPC i poprawić jej skuteczność.

Przede wszystkim sprawdzimy czy w ogóle jest ona opłacalna. Jeżeli nie, to pokażemy Ci, jak osiągnąć cel w inny sposób. Może być to jednak kwestia kilku zmian. Przeprowadzimy szczegółową analizę i wprowadzimy potrzebne modyfikacje.

W internecie liczą się sekundy. Aby przyciągnąć uwagę odbiorcy reklama musi być idealna, a więc posiadać dobry kontent i wygląd. Ale i to nie daje pewności sukcesu. Dlatego tak ważne jest mierzenie konwersji, która informuje nas na bieżąco ile zyskaliśmy dzięki kampanii PPC.

O nas

Info o naszej firmie

Mahalo Media to zespół doświadczonych specjalistów w branży e-commerce.

Każdy z nas ma inną specjalizację. Tworzymy mniejsze zespoły projektowe w przypadkach kiedy zagadnienia są bardziej skomplikowane, aby sprawdzić wszystkie możliwości i wybrać tą najlepszą. 

Jesteśmy młodą firmą, a jednocześnie bardzo zgranym zespołem. Specjalizujemy się w marketingu internetowym – tworzymy i pozycjonujemy strony, opracowujemy kampanie reklamowe, piszemy teksty, zarządzamy budżetem.

Mamy na koncie setki wspólnych projektów. Przygotowujemy oferty dostosowane indywidualnie do każdego Klienta, zarówno dla małych, jak i dużych firm.

Swoje doświadczenie zbieraliśmy w zagranicznych firmach oraz polskich korporacjach.  Trzon zespołu stanowią osoby, które współpracowały lub kierowały projektami marketingowymi oraz SEO dla branż igamingowej, budowlanej, wydawniczej oraz przemysłowej.

Marketing internetowy zmienia się dynamicznie, dlatego też regularnie bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach związanych z branżą SEO. Współpracujemy również z innymi firmami, dzięki którym zdobywamy nowe kwalifikacje.

Do każdego projektu podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Dba o to nasz zespół, który tworzą copywriterzy, specjaliści od SEO, content marketingu i kampanii PPC. Działamy zgodnie z regulaminem wyszukiwarek. Czerpiemy z nowinek ze świata marketingu internetowego i wprowadzamy je w życie.

Nasz zespół

Poznaj nas lepiej
Adam Bieliński
Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu
Adam Bieliński
Karol Bieliński
Współwłaściciel oraz Vice-Prezes Zarządu
Karol Bieliński
Grzegorz Wróblewski
Współwłaściciel oraz Vice-Prezes Zarządu
Grzegorz Wróblewski
Marlena Liput
Office Manager
Marlena Liput
Łukasz Żaguń
Business Development Manager
Łukasz Żaguń
Karolina Frącek
Key Account Assistant
Piotr Thomas
Kierownik Działu Programistów
Piotr Thomas
Olga Krezymon
Back-end Developer
Olga Krezymon
Pamela Szymaniec
Front-end Developer
Pamela Szymaniec
Michał Łysejko
Front-end developer
Francky Edia Iside
Junior Front-end Developer
Bartosz Staniszewski
Koordynator Działu Graficznego
Bartosz Staniszewski
Maja Zarzycka
UX/UI Junior Specialist
Agata Staniszewska
Grafik Komputerowy
Mariusz Rzeczkowski
Dyrektor Marketingu i PR
Anna Bielińska
Kierownik działu na rynku PL
Anna Bielińska
Adrianna Sulska
Starszy Specjalista ds. SEO
Adrianna Sulska
Marietta Stachak
Specjalista ds. SEO
Anita Białous
Starszy Specjalista ds. SEO
Łukasz Nowicki
Redaktor treści
Łukasz Nowicki
Mikołaj Wiśniowski
Specjalista ds SEO
Piotr Szewczun
Specjalista ds SEO
Kamil Kucharski
Redaktor
Natalia Szula
Kierownik działu na rynki zagraniczne
Maciej Kosior
Starszy Specjalista ds SEO
Michał Ścibisz
Specjalista ds. SEO
Natalia Niemczyk
Młodszy Specjalista ds. SEO

Nasze zagadnienia

Oto na czym się znamy

Jakie są nasze największe atuty? Oto umiejętności oparte na wiedzy i doświadczeniu

95%
SEO
95%
Kampanie PPC
90%
Linkowanie
86%
Content Marketing
85%
SEM

Dołącz do nas

Redaktor treści ze znajomością SEO
Obowiązki:
 • Przygotowanie i publikowanie treści na stronie internetowej
 • Analiza i udoskonalanie treści w oparciu o obrany plan SEO
 • Obsługa narzędzi SEO
Specjalista ds. marketingu i PR
Obowiązki:
 • Wspieranie projektów przez działania content marketingu i copywriting
 • Wsparcie działań Public i Media Relations
 • Udział w optymalizacji treści 

Napisz do nas

Użyj formularza po prawej stronie

Masz jakieś pytania, chcesz dołączyć do zespołu lub jesteś zainteresowany naszymi usługami? Napisz do nas!

  30+

  Zaprojektowanych strategii

  300+

  Przeprowadzonych kampanii SEO

  3000+

  Treści marketingowych